اخبار > برگزاری جشن دانش آموختگی 33نفر از دانشجویان موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاشجشن فارغ التحصيلي

جشن فارغ التحصيلي 33نفر از دانشجويان رشته های اتاق عمل، بهداشت عمومی و فوریت های پزشکی موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش شنبه شب مورخ 96/2/23 در این موسسه با حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان، مدیرشبکه بهداشت ودرمان، رییس مرکز بهداشت، رییس بیمارستان امام خمینی(ره)، اساتید و دانشجویان برگزار گرديد.
در اين جشن با شكوه دكتر رخشانی ضمن تبریک به دانشجویان عزیز و والدین آنها كه با همت والا ، صبر و حوصله ، نونهالاني غرور آفرين و گرانسنگ به جامعه سربلند ایران تقديم كرده اند و با تاكيد بر اينكه سلامتی و امنیت جانی مردم در گرو خدمت صادقانه شما قرار دارد، بيان داشت : سعي كنيد براي ناموس ، جان و آبروی بيماران ارزش قائل باشيد چرا كه مردم به شما به عنوان نیروهای بهداشت و درمان اعتماد دارند وما حافظ سلامت جامعه هستیم و شما بايد اعتماد آنان را نسبت به خود از بين نبريد و به حرفه ای که در آن وارد خواهید شد با رعایت موازین اخلاق پزشکی عمل نمایید.
ایشان در ادامه با اشاره به حدیث زیبای حضرت علی(ع) که می فرمایند هر کس علمی به من بیاموزد مرا بنده خویش کرده عرض خسته نباشيدی هم به به اساتيد بزرگوار ، مديران ، كاركنان خوب و زحمتكش موسسه داشتند و چرا که که با همه محدوديت ها و امكانات در همه ابعاد بهترين دانشجويان و بهترين دانش آموختگان اين رشته ارزشمند را تقديم جامعه کرده اند .
سپس مهندس علی کرد نماینده محترم مردم خاش، نصرت آباد، کورین و میرجاوه در این مراسم سخن گفت و اذعان داشت: بسیار خوشحال و خرسندم که در این جمع پر انرژی حضور دارم و به خود می بالیم که چنین دانشجویانی در موسسه آموزش عالی سلامت خاش تربیت شده که میتوانند به مردم عزیز كشورمان خدمت کنند.
ایشان در خصوص پیگیری افزوده شدن رشته های جدید و پذیرش دانشجو نیز مطالبی ارائه نمود و ابراز امیدواری کرد همه تلاشم را در این زمینه خواهم داشت چرا که موسسه سلامت و جوانان این منطقه ظرفیت و حق افزایش رشته های بیشتر در شاخه پزشکی را دارند.

این مراسم با اجرای برنامه های متنوع از طرف دانشجویان ادامه یافت و در پایان نیز تندیس و لوح فازغ التحصیلی به آنان تقدیم گردید.


1396/02/23 ٢٣:٣٥ News, Events, Other ١٥٥٦٣


خروج