اخبار > برگزاری جشن دانش آموختگی 33نفر از دانشجویان موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاشجشن فارغ التحصيلي

جشن فارغ التحصيلي 33نفر از دانشجويان رشته های اتاق عمل، بهداشت عمومی و فوریت های پزشکی موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان خاش شنبه شب مورخ 96/2/23 در این موسسه با حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان، مدیرشبکه بهداشت ودرمان، رییس مرکز بهداشت، رییس بیمارستان امام خمینی(ره)، اساتید و دانشجویان برگزار گرديد.
در اين جشن با شكوه دكتر رخشانی ضمن تبریک به دانشجویان عزیز و والدین آنها كه با همت والا ، صبر و حوصله ، نونهالاني غرور آفرين و گرانسنگ به جامعه سربلند ایران تقديم كرده اند و با تاكيد بر اينكه سلامتی و امنیت جانی مردم در گرو خدمت صادقانه شما قرار دارد، بيان داشت : سعي كنيد براي ناموس ، جان و آبروی بيماران ارزش قائل باشيد چرا كه مردم به شما به عنوان نیروهای بهداشت و درمان اعتماد دارند وما حافظ سلامت جامعه هستیم و شما بايد اعتماد آنان را نسبت به خود از بين نبريد و به حرفه ای که در آن وارد خواهید شد با رعایت موازین اخلاق پزشکی عمل نمایید.
ایشان در ادامه با اشاره به حدیث زیبای حضرت علی(ع) که می فرمایند هر کس علمی به من بیاموزد مرا بنده خویش کرده عرض خسته نباشيدی هم به به اساتيد بزرگوار ، مديران ، كاركنان خوب و زحمتكش موسسه داشتند و چرا که که با همه محدوديت ها و امكانات در همه ابعاد بهترين دانشجويان و بهترين دانش آموختگان اين رشته ارزشمند را تقديم جامعه کرده اند .
سپس مهندس علی کرد نماینده محترم مردم خاش، نصرت آباد، کورین و میرجاوه در این مراسم سخن گفت و اذعان داشت: بسیار خوشحال و خرسندم که در این جمع پر انرژی حضور دارم و به خود می بالیم که چنین دانشجویانی در موسسه آموزش عالی سلامت خاش تربیت شده که میتوانند به مردم عزیز كشورمان خدمت کنند.
ایشان در خصوص پیگیری افزوده شدن رشته های جدید و پذیرش دانشجو نیز مطالبی ارائه نمود و ابراز امیدواری کرد همه تلاشم را در این زمینه خواهم داشت چرا که موسسه سلامت و جوانان این منطقه ظرفیت و حق افزایش رشته های بیشتر در شاخه پزشکی را دارند.

این مراسم با اجرای برنامه های متنوع از طرف دانشجویان ادامه یافت و در پایان نیز تندیس و لوح فازغ التحصیلی به آنان تقدیم گردید.


1396/02/23 ٢٣:٣٥ News, Events, Other ١٥٥٦٣


خروج

آخرین عناوین خبری

ویژه دانشجویان رشته ای علوم پزشکی
عید مبعث
پیام تبریک رئیس دانشگاه بمناسبت سال نو
ولادت حضرت زهرا س
سانحه سقوط هواپیمای یاسوج
شهادت جانسوز حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد
۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مبارک باد
حضور پرشور همکاران موسسه آموزش عالی سلامت خاش به همراه مردم فهمیم شهرستان خاش در راهپیمایی ۲۲ بهمن
قابل توجه پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز
دهه فجر
قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون سراسری
سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار گرامی باد
قهرمانان آب های آزاد روحتان شاد و یادتان همیشه در قلب های ما آکنده خواهد بود
9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گرامی باد
نشست معاون و مسئولین بادانشجویان به مناسبت روز دانشجو در خوابگاههای موسسه اموزش عالی سلامت خاش
برگزاری جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان به مناسبت روز دانشجو
تمدید بازه زمانی سامانه نقل و انتقال دانشجویان
16 آذر روز دانشجو گرامی باد
ولادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) مبارک باد
آغاز امامت حضرت حجه بن الحسن امام زمان (عج) بر شما مبارک