اخبار > جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان موسسه آموزش عالی سلامت خاش با حضور ریاست شبکه بهداشت و درمان ،معاونین ،اساتید موسسه، فارغ التحصیلان و خانواده های آنها برگزار شد.جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان موسسه آموزش عالی سلامت خاش با حضور ریاست شبکه بهداشت و درمان ،معاونین ،اساتید موسسه، فارغ التحصیلان و خانواده های آنها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع عالی سلامت ، معاون آموزشی و پژوهشی خانم نوری در این آیین گفت: مجتمع عالی سلامت  به وجود این دانش آموختگان افتخار می‌کند چرا که با سرمایه گذاری دوران طلایی عمرشان در مجتمع عالی سلامت اکنون به عنوان متخصصان کارآمد وارد جامعه می‌شوند.

همچنین در ادامه مراسم دکتر رضا کرد  درجشن سومین دوره  دانش آموختگی مجتمع عالی سلامت گفت: این مراسم فرصتی است تا مدیران، اساتید،  فارغ التحصیلان و والدینشان در کنار هم لحظات پرافتخاری را تجربه کنند و دانش آموختگان عزیز آمادگی و تعهد خود را از مرحله دانش آموختگی برای ورود به عرصه خدمت گزاری اعلام نمایند.

مراسم جشن دانش آموختگی 135نفر از دانشجویان ورودی مهر94 رشته های بهداشت عمومی، مبارزه با بیماریها، اتاق عمل، فوریتهای پزشکی، سلامت خانواده، دهان و دندان با حضور مدیر دفتر نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیر شبکه بهداشت ودرمان و مجتمع عالی سلامت خاش، رییس مرکز بهداشت، معاون محترم آموزشی مجتمع سلامت، اساتید فرهیخته، جمعی از اعضای محترم هیات علمی و فارغ التحصیلان به اتفاق خانواده هایشان در سالن اجتماعات مجتمع عالی سلامت خاش برگزار گردید.

دکتر کرد ضمن تبریک فرارسیدن ماه پر خیرو برکت رمضان و گرامیداشت مقام شامخ معلم و تبریک این روز به اساتید محترم و نیز تبریک جشن فارغ التحصیلی دانشجویان عزیز گفت: امروز شاهد به ثمر نشستن تلاش شما دانشجویان عزیز و مجوعه همکاران مجتمع عالی سلامت سومین دوره از جشن دانش آموختگی این مجتمع هستیم و تاکنون 309 دانشجو طی 3دوره جشن دانش آموختگی از این مجتمع فارغ التحصیل شده اند.

ایشان در ادامه با اشاره به اهمیت ارتقاء سطح بهداشت مردم که موجب حفظ سلامتی جامعه میشود افزود: توجه به بیمار و مراجعه کننده با حفظ شرافت انسانی و رعایت اخلاق حرفه ای بیش از هر چیز می بایست مد نظر شما عزیزان قرار گیرد چرا که همه ما نگهبانان سلامت هستیم و خدمت صادقانه و خالصانه به مردم از ضروریات حرفه ماست و بنده امیدوارم دانشجویانی که امروز فارع التحصیل می­شوند با برنامه­ریزی به مدارج علمی بالاتر راه یابند و این امر جز با تلاش و برنامه ریزی حاصل نمی­شود.

این آیین با اجرای موسیقی سنتی، تئاتر و همچنین اهدای لوح تقدیر به دانشجویان فعال فرهنگی و اعضای هیات علمی همراه بود.


1398/02/14 ١٠:٥٥ Slider, News, Events, Notifications ٢١٩٨١


خروج

اخبار

نمایش خبر

فرا رسیدن اربعین حسینی تسلیت باد
بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان و مجتمع عالی سلامت شهرستان خاش دکتر کرد به همراه دکتر ایزدی معاون آموزشی و پژوهشی ، مسئول حراست آقای حق پناه از خوابگاه های برادران و خواهران دانشجویی مجتمع آموزش عالی سلامت خاش
پیام تبریک قبولی در رشته بهداشت عمومی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان و مجتمع عالی سلامت خاش به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید
اطلاعیه آموزش - قابل توجه دانشجویان گرامی انتخاب واحد
جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان موسسه آموزش عالی سلامت خاش با حضور ریاست شبکه بهداشت و درمان ،معاونین ،اساتید موسسه، فارغ التحصیلان و خانواده های آنها برگزار شد.
دیدار صمیمانه نماینده محترم ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان با دانشگاهیان و فرهنگیان شهرستان خاش
اطلاعیه آموزشی - قابل توجه اساتید و دانشجویان محترم
سال نو مبارک
اطلاعیه آموزشی - منابع آزمون المپیاد سلامت
حضور کارکنان و دانشجویان دانشکده سلامت خاش در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن ، درچهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور پررنگ اقشار مختلف مردم شهرستان خاش برگزار گردید
حضور کارکنان و دانشجویان دانشکده سلامت خاش در مراسم بزرگداشت 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت
اطلاعیه - قابل توجه دانشجویان گرامی دانشکده سلامت خاش
مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور پر شور دانشجویان و مسئولین شهرستان در موسسه آموزش عالی سلامت خاش برگزار گردید
میلاد با سعادت پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت مبارک باد
جدول زمانبندی سامانه انتقال ومیهمانی دانشجویان
برگزاری اردوی یک روزه تفریحی طبیعت گردی
حضور پرشور دانشجویان و کارکنان دانشکده سلامت در راهپیمائی باشکوه 13 آبان 1397
انتصاب جناب آقای دکتر رضا کرد
قابل توجه معرفی شدگان مرحله اول رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری سال97

محتوای مرتبط